Dellaloglu

Tesisat Bakım Onarım

Dellaloglu sıhhi tesisat olarak,2013 yılından bu yanaSakarya tesisat,su kaçağı tespiti ve bir çok tıkanıklık açma hizmetleri vermekteyiz.Sakarya'da 7/24 hizmetimiz vardır.Sadece bir telefon ile bizimle iletişim kurabilirsiniz. Konforunuzu ve huzurunuzu sağlamak adına en titiz şekilde çalışan tecrübeli kadrosuyla ve son teknoloji ekipmanlarıyla sizlerin memnuniyeti için var olan dellaloglu.com bugüne kadar ısıtma, soğutma ve sıhhi tesisat alanlarında edinmiş olduğu tecrübesini müşteri memnuniyeti için kullanmaktadır. Sayısız sorunun üstesinden gelen ve sizlere her zaman daha iyisini zamanında sunan firmamız üstlendiği misyonun öneminin bilincinde olarak kendisini her zaman yenilemekte, en gelişmiş cihazları bünyesine katmakta,personelinin eğitimlerini sürekli takip etmektedir. Su kaçak tespiti, tıkanıklık açma, petek temizleme, petek yıkama, tesisat yıkama, tesisat temizleme konularında tecrübeli ve tam donanımlı olarak sorunlarınızı çözmeye her zaman hazır beklemektedir. Bu sektördeki kurumsal firma eksikliği gidermek ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesi için kurulmuş olan gurbuzsihhitesisat.com bugüne kadar sizden almış olduğu geri dönüşlerde ne kadar haklı olduğunu görmüş bulunmaktadır.Teknolojinin gelişmesiyle birlikte konut tercihlerimiz de bu doğrultuda değişiklik göstermeye başlamıştır. Eskiden tesisat sistemi sızdırmayan, çatısı akmayan, problemsiz ısıtması olan evler ortalama gelirli bir aile için yeterliyken, günümüzde bu evlerden daha çok performans beklenerek geniş anlamda otomasyon sistemli evler aranır olmuştur. Bina yapımındaki sıhhi tesisat döşeme işlemi de buna göre kendini günden güne yenilemektedir.

Sıhhi tesisat arızaları nelerdir?

Sıhhi tesisat arızalarının saptanıp, sebebinin anlaşılması ve tamir yöntemlerinin belirlenmesi işlemlerine sıhhi tesisat arıza tespiti denir. Bu arızaları sıralayacak olursak:

Conta arızaları: Musluklardan su sızıntısına sebep olabilir. Önlem alınmazsa kabarık bir fatura ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Musluk yuva arızaları: Sekman başları kırılmış ya da gevşemiş ise yenisi ile değiştirilmesi gerekir. Aksi takdirde musluk vanası boşa dönecektir.

Musluk yatak arızaları: Musluk yatağının bollaşması, çatlaması ya da kırılması durumunda musluğun alt kısmında sızıntı meydana gelebilir. Sızıntı iç taraftan dolap altlarına kadar ilerleyebilir.

Gider arızaları: Tesisat giderleri tıkanıklığı sebebiyle giderlerde hoş olmayan kokular meydana gelebilir ve giderden gönderilen su tekrar geri gelebilir.

Tesisat boru ve pimaş arızaları: Tesisata kadar ilerleyen borular tıkanıklık sebebi ile iş görmez hale gelebilir ve alt kata su kaçağı sızabilir.

Ana vana arızaları: Bina girişinde yer alan ana vanaların gevşemesi, contalarının deforme olması ya da şehir şebekesinden ana vanaya gelen borularda tıkanıklık yaşanması sebebiyle vanalar çalışmaz hale gelebilir.

Sifonlarda yaşanabilecek arızalar: Sifon tıkanıklığı, kapak arızaları, sızıntı yapması, pis koku yayması gibi problemler baş gösterebilir.

Atık su tesisatlarında yaşanabilecek arızalar: Ses yapması, böcek kurt solucan gibi hayvanların tesisata sızması, kötü kokular yayılması gibi problemler baş gösterdiğinde sifon bağlantı yerinde delik ya da çatlak meydana gelmiş olabilir.

Dellaloğlu inşaat tarafından size sunulan, sıhhi tesisat ile ilgili sızıntı, tıkanma ve kırılma gibi acil tamirat gerektiren durumlarda, size konusunda uzman ve donanımlı tesisatçı ekibini göndererek sorunu hızlı ve garantili bir biçimde çözer.