Dellaloglu

Çelik Kondisyon


Dellalaoglu çelik kondisyon villa üretim tecrübesine, mimarlık ve mühendislik hizmetlerini birleştirerek, hafif çelik yapılar konusunda kendi tesislerinde yüksek kapasite ile üretim yapan sayılı firmalardan biridir.

Fabrikamızın  bugün yaklaşık olarak 180.000m2-yıllık üretim hacmi ile, istenilen her türlü projenin üretimini gerçekleştirebilecek güçtedir.
Tasarım, üretim ve uygulama konusunda tek başına hareket ederek, müşteri isteklerine hemen cevap verebilmektedir. Bugüne kadar müşterilerimizden gelen farklı talepler değerlendirilip, pek çok alternatif model geliştirilmiştir. Bütün modellerimizde esas olan; depreme ve tüm iklim şartlarına dayanıklı olduğu kadar, estetiğin ve uygun maliyetin bir bütün olarak sunulmasıdır.
Evin modeli, daha önce tasarlanmış ve üretilmiş yüzlerce model arasından seçilebileceği gibi, tamamen kişinin hayalinde canlandırdığı ve içinde yaşamak istediği gibi bir model de olabilir. Üretim aşamasında tüm yapı elemanlarının, bilgisayar kontrolünde ve hata payı bırakılmadan üretilmesi yapıyı ciddi şekilde etkileyecek işçilik ve üretim hatalarından korumaya yönelik bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde zaman kaybı yaşanmadan, müşterilerimize villaları teslim edilmektedir.
Dellaloglu evlerinde, tüm ülkelerde kabul gören yerli ve yabancı en kaliteli yapı malzemeleri kullanılır Dellaloglu markası ile üretilen villalar; dört mevsim rahatlıkla oturulabilecek konforda, ses ve ısı izolasyonu en uygun şekilde, bakım ya da onarım masrafı gerektirmeyen kalıcı konutlardır. Estetik açıdan göz alıcı, mimari açıdan mükemmel kullanışa sahip ve depreme dayanıklı yapılardır.